Wählen Sie Ihre Sprache Choose your language Choisir votre langue Seleziona la lingua Wybierz język Vyberte jazyk Выберите ваш язык

 

Wojskowe atrakcji historycznych okolicy Ebernhahn

Niemiecki Muzeum Wojskowe, 56070 Koblenz (Ren)

 

Jedno z największych muzeów wojskowych w Europie: broni, pojazdów, urządzeń, sprzętu i umundurowania z początku 19 Wieku do chwili obecnej ... do 7.200 m2.

Twierdza Ehrenbreitstein, 56077 Koblenz (Ren)

 

Wzrosła od 1815 Koblenz do siedziby pruskiego Dowództwo Generalne był, został przekształcony w twierdzę systematycznie. Miasto Koblencja rozwinęła się w największą fortecę w Europie i największy garnizon w Niemczech. W latach 1817 i 1828 Ehrenbreitstein zbudowano.

Fort Asterstein, 56077 Koblenz-Asterstein

 

 

Fort Asterstein był 1818/28 jako część prawego brzegu pruskiej twierdzy Ehrenbreitstein na "Pfaffendorfer-Hoehe", zbudowany.

Feste Kaiser Alexander (Bram Lew), 56075 Koblenz-Karthause

 

Twierdza cesarz Aleksander był największym forteca zbudowany w 1817/22 w Koblencji. Swojego dzisiejszego tylko Brama Lew, placówki mają zobaczyć Fort Constantine i Hübeling baterii.

Fort Konstantin, 56075 Koblenz-Kartause

 

Fort Constantine był w 1822 - 1827 roku jako placówka twierdzy cesarza Aleksandra. Został nazwany na cześć brata rosyjskiego cara Aleksandra I, Konstantin Pawłowicza. Jest on podłączony do twierdzy cesarza Aleksandra podziemnym przejściem.

Do 1918, Fort Konstantyn przypisane do różnych urządzeń, takich jak:

1860: muzycy straży królowej Pułku Grenadierów Augusta nr 4
Od 1888 część II batalionu samego pułku, a ostatnio
Komora pułk i warsztat krawiecki z 6. Rhenish Pułk Piechoty nr 68

Batterie Hübeling

 

Hübeling bateria była tzw między roślin, przeznaczony na pokrycie prawe skrzydło cesarza Aleksandra festiwalach w Koblencji. Zbudowany 1828/30, jako magazyn defensibles proszku, znajduje się około 50 metrów pod górskim Aleksandra.

1920, wniosek został złożony w celu utrzymania akumulatora na wykorzystanie do celów cmentarza. Dziś jest na głównej Koblencja cmentarzu. Powstała w 1956 jako pomnik II wojny światowej zabitych i zaginionych mieszkańców miasta Koblencji.System jest teraz dostępne.

Feste "Kaiser Franz", 56070 Koblenz-Lützel

 

Twierdza "Kaiser Franz" został zbudowany 1816/22 i nazwany na cześć Franciszka I. cesarza Austrii. Od 2002 r., twierdza Francis jest częścią Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

"Deutsches Eck" (Kaiser Wilhelm Denkmal), Koblenz (Rhein/Mosel)

 

 

Z rozliczeniem Krzyżaków u zbiegu Renu i Mozeli w 1216 plac był u zbiegu Renu i Mozeli nazwę "Deutsches Eck" (Niemiecki Róg). W 1897 pomnik z posągiem jeździeckim miedzi cesarza Wilhelma I. został zbudowany."Niemiecki Róg" jest częścią światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Kaiserin Augusta Denkmal, Koblenz-Rheinanlagen

 

Pomnik ku czci niemieckiej cesarzowej Augusta został otwarty 18.10.1896. Od 2002 roku, pomnik jest częścią Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Denkmal für die deutschen Veteranen der Armee Napoleons, Koblenz

 

Pomnik niemieckich weteranów wojska Napoleona jest na Koblenz głównej cmentarza. To było na 5 Zainaugurował maju 1843 i do upamiętnienia zmarłych wojen napoleońskich.

Marceau-Denkmal, Koblenz-Lützel

 

Tomb Rewolucji Francuskiej, generał François Séverin Marceau znajduje się we francuskim cmentarzu w Koblenz-Lützel. To było na 22 Powstała w październiku 1797 r., rozebrano maja 1817 oraz w jego obecnej lokalizacji (nieco mniejszy) Koniec 1818 przebudowany.

Marceau zdobyty 1794, miasta Koblencji, kończąc panowanie arcybiskupów Trewiru. Urodził się 19 Września 1796 ciężko ranny Höchstenbach Westerwald i zmarł cztery dni później w starych kościołach z konsekwencjami. Jego ciało zostało podane do Koblenz, i pochowano na północnym końcu Świętego Piotra w Lützel. Dla upamiętnienia popularnego generała do wprowadzenia 1797 w miejscu jego grobu w formie piramidy. Marceau zostały ekshumowane i spalone ciało, po czym urna z prochami znaleźli miejsce spoczynku w piramidzie.Urn Ogólnej napis "HIC CINERES, nomen ubique" nosił (Oto prochy, nazwa mówi wszystko).

Z budową Bubenheimer Flesche w Petersburgu, która powstała jako część pruskiej twierdzy Koblencja, 1817, pomnik został przerwany i kamienie częściowo wykorzystane do budowy fortu. Po gwałtowne protesty w mieście, w końcu okazało się, że król pruski Fryderyk Wilhelm III. i postanowił, że piramida została zbudowana w obecnym miejscu, u podnóża gór.

Wokół pomnika na francusko-niemieckiej wojny 1870/1871 był cmentarz dla zmarłych żołnierzy francuskich, którzy zostali internowani w obozach jenieckich w Petersburgu.

Kriegsdenkmal "die Eul" (sowa), Koblenz-Metternich

 

Kamień węgielny pod War Memorial w dniu 15 Czerwca 1913 ustalono na górze Kimmel. Posiada w górnej pruskiego orła. Jest symbolem Koblenz-Metternich i jest nazywany przez mieszkańców Metternich"die EUL" (sowa). Pomnik od człowieka ma wspaniały widok na panoramę Koblencji.

Denkmal an den Krieg von 1866, Koblenz-Asterstein

 

Pomnik poległych w wojnie 1866 został wzniesiony przez oficerów ósmego Korpusu w okolicach Fort Asterstein i 4 Otwarty w lipcu 1869.

Marceau-Denkmal - bei Höchstenbach (Westerwald)

 

Pomnik generała Marceau znajduje się pomiędzy "Kopf twarde" (farma wiatrowa) i na głównej drodze 8 (stara droga post z Frankfurtu do Kolonii) Höchstenbach. Został on ufundowany przez cesarza Napoleona III, 1863 dla General François Severin Marceau-Desgraviers.

Pomnik stoi w miejscu, gdzie rewolucja francuska General Marceau był w wieku 27 lat na 19.09.1796 strzałem w lesie koło Höchstenbach na rekonesans przejażdżkę pochodzące z Neuwied, 1796 stałego wynagrodzenia w austriackim Tyrolu myśliwego Fryderyka Hodler.

Ici fut le jeune Blesse Général Marceau aimé, Estime ennemis r. Soldats et des habitans (tu młody generał Marceau został ranny kochał opłakiwał i honorowane przez nieprzyjaciela, żołnierzy i mieszkańców) czyta napis na marmurowej płycie.

Ranny został natychmiast przewieziony do zamku, gdzie arcyksiążę Karol Altenkirchen go przyjął. Istnieje Marceau zmarł 21 Września 1796 o 17 zegar.

Schloss Braunfels, 35619 Braunfels

 

 

Książęcy prywatne muzeum we włócznie i halabardy, pistolety pojedynku, bagnety, karabiny ceremonialnych i sprzętu myśliwskiego księcia Ferdynanda (1797/73). Sala Rycerska z licznymi cięcia i kłucia broni, zbroi itp.

Militaria kolekcja zamek warowny, 56379 Laurenburg

 

Mały wojskowy kolekcja pamiątek z hełmów, mieczy i broni z pierwszej połowy 20 wieku

prywatna kolekcja zamek warowny Runkel a.d.Lahn (65594)

 

Historia rodziny i zamku, broni, sztuka.

Video

Muzeum marszałek BLÜCHER, 56349 Kaub (Ren)

 

Była "Zur Stadt Mannheim", piękny, barokowy, wzniesiony w 1780 roku, znajdował się w 1813 Blucher centrali.Była Blucher mieszkalnych są praktycznie niezmienione.

Muzeum jest obecnie zamknięte z powodu remontu.

Spokój muzeum "Most o REMAGEN", 53424 Remagen (Ren)

 

Ponieważ oddziały amerykańskie dotarły do ​​Renu w marcu 1945 r. było Ludendorff most o Remagen, tylko nienaruszone most na Renie, a zatem ogromne znaczenie strategiczne.

Video

V1–point wodowanie "Oko Boga", 53572 Bruchhausen

 

Link 2        Link 3

Zamek warowny Eltz, 56294 Münster Maifeld

 

Jedna z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych zamków w Niemczech. Cudownie romantyczny i położony w dziewiczej przyrody, wydaje się jak zamek z bajki, która stała się prawdą.

Zamek STOLZENFELS (koło Koblencji nad Renem)

 

Najpiękniejszy i najważniejszy kompleks pruskiej Ren romantyzmu.

Od 1842 romantycznej letniej rezydencji króla Fryderyka Wilhelma IV

Zamek warowny MARKSBURG, 56338 Braubach (Ren)

 

Nakładające zamek z budynków w większości pochodzący z 13 do 15 Wieku.Mark Burg jest tylko wzgórze zamkowe nie zniszczone na Bliskim Renu.

Zamek "Lahneck", 56112  Lahnstein (Rhein/Lahn)

 

Stare miasto z 65549 Limburg

 

jedna z najpiękniejszych starówek w Niemczech

wirtualne zwiedzanie

Muzeum Morskie w "Cat Wieży", 65549 Limburg

 

Małe Muzeum Marynarki Wojennej: Zdjęcia i modele statków, okrętów wojennych mundury, figurantem i informacje na temat europejskich latarnie

Limes wieża - Hillscheid

 

Limes wieża i twierdza są częścią Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.Limes Wieża w Hillscheid stoi w okresie od kwietnia do października otwarte w każdą sobotę, niedzielę i święta od 14 do 17 zegar dla zwiedzających.

Muzeum Kolejnictwa, Koblenz

 

Nazistowski zabijanie centrum, 65589 Hadamar

 

Koniec roku 1940, musiał wykonać "T4" konwersje biurze w szpitalu stanowym do nich niż zabicie ośrodek "Akcja T4" użytku.Komora gazowa, prosektorium pokój i dwie spalarnie zostały zainstalowane, i zbudowany garaż autobusowy. Z 13 24 stycznia do Sierpnia 1941 zginęło ponad 10000 ofiar w Hadamar komory gazowej. Od sierpnia 1942 r. do 26 Zmarł w marcu 1945 r. w ramach "drugiej śmierci" w fazie prawie 4500 innych ofiar.

Wulkan Browary, 56743 Mendig

 

Najniższa przechowywania i fermentacji piwa na świecie (30 m pod ziemią)

Militärmuseum Diekirch (Luxemburg)

 

około 200 km (2 godziny) Ebernhahn

Militärmuseum Bastogne (Belgien)

 

około 40 km od Diekirch

Mapa Wojskowe atrakcji historycznych


większą mapę

Auf dem Weg nach Ebernhahn - On the way to Ebernhahn - En route to Ebernhahn - Sulla via di Ebernhahn - W drodze do Ebernhahn - Na cestě k Ebernhahn - На пути к Эбернхахн